Кучеренка офіційно висунули в мери Києва від “Батьківщини”

12:38 21.09

Конференція Київської міської партійної організації ВО «Батьківщина» висунула Олексія Кучеренка кандидатом на посаду київського міського голови на чергових виборах 25 жовтня 2020 року.

Кучеренка офіційно висунули в мери Києва від “Батьківщини”

Як повідомляється на сайті політсили, відповідне рішення було одноголосно ухвалено під час другого етапу 14 конференції, яка відбулася в понеділок, 21 вересня, у Києві.

У презентації своєї програми Олексій Кучеренко зазначив, що київська команда Юлії Тимошенко має стратегію вирішення головних проблем української столиці – модернізації житлового фонду та інфраструктурних мереж, встановлення справедливих тарифів, зменшення заторів, впорядкування забудови, плани покращення екології, озеленення міста тощо.

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко у своєму аудіозверненні до учасників конференції назвала місцеві вибори, які відбудуться по всій країні 25-го жовтня, шансом на зміни, можливістю перезавантажити некомпетентну владу та припинити експерименти над країною.

Читайте також: Ігор Смешко йде у мери Києва

Як повідомлялось, днями УДАР офіційно висунув Кличка у мери Києва і оголосив список кандидатів на виборах у Київраду. “Європейська солідарність” не висувала кандидата у мери від своєї партії і оголосила про підтримку на виборах Віталія Кличка. Володимир Прокопів пояснив чому. До речі, соцдослідження показують, що  Кличко й партія Порошенка отримають більшість у Київраді, якщо об’єднаються.

загрузка...

Місцеві вибори призначили на 25 жовтня – вони пройдуть за новою системою. Центральна виборча комісія затвердила календарний план місцевих виборів 2020 з інформацією про етапи та періоди виборчого процесу. Виборчий процес в Україні стартував 5 вересня.  Про наміри балотуватись на посаду мера на майбутніх виборах також вже заявили КучеренкоБерезаПритула, КличкоВерещук, Іллєнко, ДобкінФірсовГусовський, ШаховКатеринчукПоживанов.

Про всіх потенційних кандидатів ви можете почитати у матеріалах “Великого Києва”:

  • Про Притулу – тут.
  • Про Гордона – тут.
  • Про Пальчевського – тут.
  • Про Березу – тут.
  • Про Верещук – тут.
  • Про Попова – тут.
  • Про Добкіна – тут.
  • Про Іллєнка – тут.
  • Про Кучеренка – тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...