Кличко подякував “Європейській солідарності”, але на вибори йде з партією УДАР

19:45 05.06

Мер Києва Віталій Кличко подякував “Європейській солідарності” за пропозицію очолити цю політсилу на виборах у Київраду і стати її кандидатом на посаду мера, але не прийняв її, бо має власну команду.

Кличко подякував “Європейській солідарності”, але на вибори йде з партією УДАР Фото: Костянтин Ільянок

Про це він повідомив у Телеграм-каналі.

Я почитав у ЗМІ заяву партії “Європейська солідарність” про готовність висунути мою кандидатуру на посаду мера Києва. Хочу подякувати за таку пропозицію. Але зазначу, що я багато років є лідером політичної сили УДАР, яка завжди боролась і відстоювала демократичні європейські цінності. І висуватимусь в мери від партії “УДАР Віталія Кличка”. А також поведу команду УДАРУ на місцеві вибори, зокрема – в Київраду”, – зазначив Кличко.

Він каже, що заради захисту інтересів місцевого самоврядування, інтересів громадян, готовий співпрацювати з усіма демократичними силами, які діятимуть за правилами і порядно та працюватимуть в майбутній Київраді над змінами в столиці. І над змінами в країні в інших радах.

Нагадаю: Київ дивиться у майбутнє”, – додав Кличко.

Читайте також: На кону – Київ. Хто виграє вибори?

загрузка...

Нагадаємо, сьогодні Ірина Геращенко озвучила заяву “Європейської солідарності” готовність висунути чинного мера Києва Віталія Кличка кандидатом на посаду Київського міського голови, тому що “наш Київ має бути зеленим тільки від парків і скверів, а не від політичного кольору дилетантства і некомпетентності”.

Як повідомлялось, місцеві вибори можуть призначити на 25 жовтня. Згідно з останніми соцопитуваннями, більшість киян на них підтримали б Віталія Кличка і партію “Європейська солідарність”. 

раніше сам Віталій Кличко заявив про намір боротись за посаду мера на майбутніх виборах.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...