Радикальна партія Ляшка на посаду мера Києва висунула екс-очільника Маріуполя

15:48 15.09.2020

До місцевих виборів, які заплановані на 25 жовтня, залишається все менше часу і Радикальна партія вирішила також висунути свого кандидата на посаду мера Києва. Ним став Михайло Поживанов.

Радикальна партія Ляшка на посаду мера Києва висунула екс-очільника Маріуполя

Відповідне рішення прийняли на Київській міській конференції партії, яка пройшла на Хрещатику під стінами мерії. Про це повідомив лідер політичної сили Олег Ляшко. 

Києву потрібен достойний управлінець, господарник, чесна і авторитетна людина, яку знають всі в Києві, і яка здатна навести порядок. Радикальна партія пропонує такого кандидата. Кандидатом від РПЛ на посаду київського міського голови ми пропонуємо відомого киянам господарника, досвідченого управлінця, достойну людину Михайла Поживанова”, – зазначив Ляшко під час виступу.

У свою чергу, Михайло Поживанов назвав проблеми, які планує вирішувати на посаді мера столиці.

Ми не маємо комфортного транспорту, комфортного житлово-комунального господарства. Про ті проблеми, які сьогодні у нас існують в охороні здоров’я, в освіті, в культурі, в житлово-комунальному господарстві в цілому, в екології, міський голова повинен кожного дня дбати, щоб вирішувати їх. Тому я пристав на пропозицію Олега Валерійовича Ляшка і погодився балотуватися на посаду Київського міського голови”, – зазначив він.

Михайло Поживанов народився в Дніпрі. У 1994-1998 – міський голова Маріуполя. Був народним депутатом чотирьох скликань. Працював заступником голови Київської міської державної адміністрації, пізніше обіймав посаду голови Державного агентства резерву України, два роки працював на посаді заступника міністра економіки України.

Нагадаємо, місцеві вибори призначили на 25 жовтня – вони пройдуть за новою системою. Центральна виборча комісія затвердила календарний план місцевих виборів 2020 з інформацією про етапи та періоди виборчого процесу. Виборчий процес в Україні стартував 5 вересня. 

Про всіх потенційних кандидатів ви можете почитати у матеріалах “Великого Києва”:

  • Про Притулу – тут.
  • Про Гордона – тут.
  • Про Пальчевського – тут.
  • Про Березу – тут.
  • Про Верещук – тут.
  • Про Попова – тут.
  • Про Добкіна – тут.
  • Про Іллєнка – тут.
  • Про Кучеренка – тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...