“Європейська солідарність” підтримує на виборах Віталія Кличка. Володимир Прокопів пояснив чому

13:22 16.09.2020

Віталій Кличко реалізовував курс на децентралізацію, початий п’ятим президентом України, і саме тому зараз “Європейська Солідарність” підтримує діючого міського голову.

“Європейська солідарність” підтримує на виборах Віталія Кличка. Володимир Прокопів пояснив чому

 Про це на конференції Київської міської організації “Європейської солідарності” заявив Голова організації Володимир Прокопів. 

У 2015 році наша команда делегувала на посаду Київського міського голови Віталія Кличка. Саме тоді Петро Порошенко розпочав курс на децентралізацію. Це істотно збільшило бюджет Києва. Децентралізація відкрила перспективи для реалізації багатьох амбітних програм, які змінили наше місто на краще. Ці зміни були би неможливі без істотного розширення фінансової бази місцевого самоврядування, на яке пішов Порошенко. Ми підтримуємо діючого міського голову, який реалізовував політичний курс п’ятого Президента України», – зазначив Прокопів.

Він, втім, закликав на виборах до Київради голосувати за “Європейську Солідарність”, оскільки “лише вона, маючи парламентське представництво, здатна захистити децентралізацію та не дозволити змінити закон про столицю так, щоб реальну владу відібрати у громади і передати главі адміністрації, призначеному «Слугами»”.

І повірте, ми будемо прискіпливим контролером Голови, і громада від цього лише виграє”, – резюмував політик. 

ТОП5 еС

Як відомо, дружина 5-го президента України Марина Порошенко очолила список депутатів, які йдуть до Київради від «Європейської Солідарності» та назвала першу 5-ку цього списку. 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин