Праймеріз “Слуг народу”: Верещук – кандидатка в мери Києва

20:30 16.07.2020

Народна депутатка Ірина Верещук перемогла в праймеріз з великим відривом і йде на вибори мера Києва від “Слуги народу”. На засіданні партії був присутній президент Володимир Зеленський.

Праймеріз “Слуг народу”: Верещук – кандидатка в мери Києва

Як повідомляє РБК, партія спільно з главою держави вибрала єдиного кандидата з п’яти претендентів. Переможця обирали за трьома критеріями (за кожен критерій – 1 бал): підтримка фракції, підтримка киян (результати соціологічного опитування) та підтримка Президента.

“У праймеріз перемогла Ірина Верещук. Вона набрала 87 голосів”, – повідомило джерело видання, який був присутній на засіданні.

Наступними по рейтингу розташувалися такі претенденти, як Олександр Дубінський (41 голос), Микола Тищенко (30), Дмитро Гурін (15) і Олександр Качура (3). Також в мери столиці хотів балотуватися Олександр Ткаченко, але його призначили міністром культури.

Ірина Верещук – голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки. Має досвід роботи міським головою – у 2010-2015 роках була міським головою Рави-Руської. На посаді Ірина Верещук заявляла про необхідність децентралізації влади, проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні, передачі податків місцевим громадам. Вона також була представником уряду у ВРУ.

Нагадаємо, що раніше колишня очільниця міста Рава-Руська Ірина Верещук зазначала, що президентська партія має делегувати жінок на посади міських голів. За історію України ще жодного разу не було жінки-мера Києва.

Володимир Зеленський вийшов до представників ЗМІ після засідання фракції «Слуга Народу».

Сьогодні все було чесно та відкрито. Було п’ять кандидатів, вони всі потужні і будуть допомагати обранцю. Я підтримую рішення партії і симпатизую Ірині Верещук. Вона буде найкращим, найрозумнішим кандидатом”, – наголосив Зеленський.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...