“Наварили” собі 5 млн грн: у приміщенні “Муніципальної охорони” проводять обшуки

Автор: Галина Ворона
16:25 21.10

Прокуратура проводить обшуки у приміщеннях комунального підприємства “Муніципальна охорона через підозри у розкраданні 4,7 млн грн на поставках форменого одягу.

“Наварили” собі 5 млн грн: у приміщенні “Муніципальної охорони” проводять обшуки

Про це розповіли у столичній прокуратурі.

Як зазначається, обшуки проводяться в межах кримінального провадження за фактом постачання за завищеною вартістю форменого одягу на КП виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) “Муніципальна охорона” (ч. ч. 3, 4, 5 ст. 191 КК України).

Згідно з матеріалами слідства, між КП “Муніципальна охорона” та приватним підприємством у період 2019-2020 р. р. укладено договори щодо постачання форменого одягу та аксесуарів.

Однак за результатами проведеної комплексної товарознавчої та економічної експертизи встановлено завищення вартості поставленого одягу на суму понад 4,7 млн гривень. Зокрема, за окремими договорами, які були погоджені службовими особами комунального підприємства, сума завищення становить понад 100 відсотків.

За результатами слідчих дій та здобутих під час досудового розслідування доказів 21.10.2021 двом колишнім керівникам КП повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. ч. 3, 4, 5 ст. 191 КК України.

Крім того, повідомлено про підозру за ч. ч. 3, 4, 5 ст. 191 КК України директору підрядної організації, що поставляла формений одяг.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Читайте також: В “Київтеплоенерго” пройшли обшуки: керівник і підрядник отримали підозри 

Як повідомляв “ВК”, за останні місяці силовики обшукували офіси підрядника будівництва Подільського мостового переходу  та низку комунальних підприємствах столиці. Зокрема “Київзеленбуд”, приміщення КМДА та “Київавтодор”знову “Київавтодор” та “Київводоканал“. Крім того, з обшуками прийшли до колишнього нардепа та соратника Кличка Артура Палатного.

Кличко назвав це дискредитацією себе особисто. А ще сказав, що “столичну владу так не кошмарили, навіть у махрові часи Януковича”. Також він вимагає від правоохоронців звіту по справам, які передала КМДА.

Днями силовики прийшли з обшуками на “Київтеплоенерго” та вручили підозри керівнику і підряднику.

Великий Київ у Google News

підписатися