У «Київавтодорі» також обшуки – винні державі понад 18 млн грн

Автор: Марія Супрун
17:03 12.05

В комунальній корпорації «Київавтодор» проводять обшуки в межах кримінального провадження, розпочатого за фактом умисного ухилення від сплати податків під час проведення робіт по ремонту доріг в місті Києві на суму понад 18 млн гривень.

У «Київавтодорі» також обшуки – винні державі понад 18 млн грн

Згідно з матеріалами слідства, приватна компанія – регулярний переможець тендерів на проведення робіт на замовлення «Київавтодору» на загальну суму понад 1,9 млрд грн, здійснювала роботи по ремонту дорожнього покриття столиці.

При цьому вказана підрядна організація, діючи у змові зі службовими особами КК «Київавтодор», зазначала у фінансовій документації реквізити підприємств із ознаками фіктивності, залучених нібито для виконання субпідрядних робіт.

Під час проведених напередодні обшуків у підрядних організацій, задіяних в протиправній схемі, були виявлені та вилучені первинні документи, готівкові кошти на суму понад 7 млн грн, комп’ютерна техніка та печатки підприємств.

12 травня за адресою «Київавтодору» також проводяться обшуки з метою відшукання первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень.

Нагадаємо, вчора пройшли обшуки у «Київзеленбуді». А сьогодні обшукують приміщення КМДА і приватного підприємства.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...