У столиці пройшли обшуки у колишнього нардепа, соратника Кличка

Автор: Любава Лисичкіна
21:21 12.05.2021

Обшуки проводять у помешканні Артура Палатного, а також у квартирі його першої дружини, з якою він більш як 20 років розлучений.

У столиці пройшли обшуки у колишнього нардепа, соратника Кличка
Про обшуки повідомив сам Палатний у Facebook.
 
За словами політика,  керівника виконкому  партії “УДАР”, команда на обшуки  пішла з Банкової, а слідчі навіть не можуть адекватно пояснити підстави для своїх дій.
 
“Мета банальна – тиск і залякування. Бо партія «УДАР» може скласти сильну конкуренцію на виборах. Та вочевидь, вони забули одне «але». Ми вже це проходили. Часи Януковича стали хорошим щепленням від страху та серйозного сприйняття таких дешевих шоу. Декорації змінилися, методи – перейшли у спадок”, –  написав Палатний.
 
Чи пов’язано все це з обшуками, які наразі проводить міська прокуратура, невідомо.
 
Нагадаємо, починаючи з вчорашнього дня прокуратура обшукує низку столичних комунальних і приватних підприємств. Сьогодні обшукали підрядника будівництва Подільського мостового переходу через річку Дніпро – ТОВ “Спецпроект-Інвест”. 
 
Обшуки пройшли у приміщенні підрядних підприємств “Київміськсвітла”, та у «Київавтодорі».  Також пройшли слідчі побували   у “Київзеленбуді”приміщеннях КМДА та “Спецжитлофонді“. 
 
Ввечері стало відомо про обшуки у Департаменті соцполітики КМДА.
 

Великий Київ у Google News

підписатися