І вам драстуйте. В “Київавтодор” прийшли з обшуками

Автор: Тетяна Сененко
15:41 17.06

У службових приміщеннях «Київавтодору», проводяться обшуки, за несплату податків під час проведення робіт з реконструкції та ремонту шляхопроводів на суму понад 30 млн гривень

І вам драстуйте. В “Київавтодор” прийшли з обшуками
Про це повідомила пресслужба Київської прокуратури.
 
“Згідно з матеріалами слідства, товариство, упродовж 2019 – 2020 року на замовлення КК «Київавтодор» здійснювало роботи по будівництву та реконструкції мостів та шляхопроводів у м. Києві, зокрема шляхопроводу на перетині проспектів Комарова та Леся Курбаса над залізницею Київ-Волинський-Святошино на суму 413 млн гривень”, – йдеться у повідомленні.
При цьому вказана підрядна організація, діючи у змові з службовими особами КК «Київавтодор», зазначали у фінансовій документації реквізити підприємств із ознаками фіктивності, залучених нібито для виконання субпідрядних робіт, що дозволило ухилитись від сплати податків в особливо великих розмірах та завищити реальну вартість ремонтних робіт.
 
 
17 червня 2021 року на підставі ухвали суду за адресою офісних приміщень КК «Київавтодор», розпочато обшуки з метою відшукання первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень.
 
 
Нагадаємо, раніше Київська прокуратура скерувала до Печерського суду обвинувальний акт відносно посадовця «Київавтодору» за фактом службової недбалості.
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...