Махінації із землею на 20 млн грн. Приміщення КМДА і приватного підприємства обшукують

Автор: Галина Ворона
15:53 12.05

Київська міська прокуратура спільно із ГУ ДФС у м. Києві проводять обшуки в приміщеннях КМДА, а також в офісі приватного підприємства та за місцем проживання його директора в межах розслідування кримінального провадження щодо заподіяння міському бюджету збитків на майже 19,5 млн грн.

Махінації із землею на 20 млн грн. Приміщення КМДА і приватного підприємства обшукують

Про це розповіли у столичній прокуратурі.

Досудовим розслідуванням встановлено, що директор приватного підприємства в 2013 році, придбавши об’єкти нерухомості, розташовані на комунальній землі, умисно не уклав договір оренди земельної ділянки, а користувався нею безоплатно.

За висновком експертизи, незаконними діями територіальній громаді Києва завдано майже 19,5 млн грн збитків.

Наразі складено повідомлення про підозру директору приватного підприємства за ч. 2 ст. 364-1 КК України. Вживаються заходи для його вручення.

Крім того, в межах кримінального провадження тривають обшуки в приміщенні Київської міської державної адміністрації, службові особи якої можуть бути причетні до вказаних правопорушень.

За результатами слідчих дій буде надана правова оцінка діям службових осіб КМДА, які не вжили жодних заходів щодо укладення відповідних договорів оренди із землекористувачем.

Нагадаємо, вчора правоохоронці проводили обшуки у столичному “Київзеленбуді” через підрядників, які ремонтували парки “Наталка”, “Совки”, “Веселка”, “Куренівський” та інші і не сплачували податки.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...