Великий “шмон” у столиці: обшуки дістались до підрядника будівництва Подільського мостового переходу

Автор: Галина Ворона
18:19 12.05

Прокуратура підозрює підрядника будівництва Подільського мостового переходу через річку Дніпро – ТОВ “Спецпроект-Інвест” – в ухиленні від сплати податків на суму 9 млн грн. За даним фактом розпочато кримінальне провадження, в його межах сьогодні в офісі та у житлових приміщеннях службових осіб підприємства проходять обшуки.

Великий “шмон” у столиці: обшуки дістались до підрядника будівництва Подільського мостового переходу

Про це повідомляє столична прокуратура.

Згідно з матеріалами слідства, службові особи ТОВ “Спецпроект-Інвест”, на замовлення генпідрядника ТОВ “Еко-буд Трейд”, упродовж 2020 року здійснювали роботи по будівництву Подільського мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві.

За версією силового відомства, підрядник відобразив у бухгалтерській та податковій звітності фінансово-господарські операції з ТОВ “БК “Будівельний майданчик”, ТОВ “Будівельна група “Буддекорсервіс”, які мають ознаки фіктивності і залучені нібито для виконання субпідрядних робіт, що дозволяло ухилятися від сплати податків в особливо великих розмірах.

12 травня з ухвалами суду правоохоронці прийшли з обшуками додому до осіб, яких у прокуратурі вважають організаторами схеми, та в офісні приміщення вказаних підприємств. Головне, що цікавить силовиків – фінансові документи та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, що розслідується за ч. 3 ст. 212 КК України.

Нагадаємо, з учорашнього дня прокуратура обшукує низку столичних комунальних і приватних підприємств – вже пройшли обшуки у “Київзеленбуді”приміщеннях КМДА та приватних підприємств, у “Київавтодорі”,Спецжитлофонді“, а також у “Київміськсвітлі” та його підрядників.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...