В “Київзеленбуді” проходять обшуки: ремонтували парки та не платили податки

Автор: Марія Супрун
19:33 11.05

Київська прокуратура проводить обшуки у службових приміщеннях КО «Київзеленбуд» та в офісних приміщеннях підрядних підприємств в межах кримінального провадження, розпочатого за фактом умисного ухилення від сплати податків під час проведення робіт з реконструкції столичних парків на суму понад 30 млн гривень.

В “Київзеленбуді” проходять обшуки: ремонтували парки та не платили податки

Згідно з матеріалами слідства, ТОВ «Євротехнології Груп», «Будмонтажсервіс 1» та «Промбудмеханізація», упродовж 2019- 2020 року на замовлення «Київзеленбуду» здійснювали роботи по будівництву та реконструкції парків відпочинку у м. Києві, а саме «Наталка», «Совки», «Веселка», «Куренівський» та інші.

При цьому вказані підрядні організації, діючи у змові з службовими особами «Київзеленбуду», зазначали у фінансовій документації реквізити підприємств із ознаками фіктивності, залучених нібито для виконання субпідрядних робіт, що дозволяло ухилятися від сплати податків у особливо великих розмірах.

11 травня на підставі ухвали суду за адресами проживання організаторів схеми, в офісних приміщеннях вказаних підприємств, у тому числі «Київзеленбуді», розпочато обшуки.

Нагадаємо, сьогодні у будинку нардепа від “Опозиційної платформи – За життя” та кума Путіна Віктора Медведчука в Києві відбуваються обшуки.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...