Фіскали прийшли з обшуками в “Київзеленбуд”

Автор: Тетяна Сененко
16:27 02.08

Співробітники Державної фіскальної служби України провели обшуки в комунальному об’єднанні «Київзеленбуд».

Фіскали прийшли з обшуками в “Київзеленбуд”

Про це повідомляє ДФС в Facebook.

Зазначається, що службові особи декількох товариств, за попередньою змовою із службовими особами «Київзеленбуд», в період 2019-2020 років шляхом укладення удаваних правочинів з «фіктивними» СГД ухилились від сплати ПДВ на суму понад 3️0 млн грн.

Читайте також: У КМДА пройшли нові обшуки – цього разу через будівництво у буферній зоні Лаври

За період 2019-2020 р.р. зазначені підприємствами на замовлення КО «Київзеленбуд» здійснили роботи по будівництву та реконструкції парків відпочинку у Києві на суму понад 220 млн грн.

Читайте також: У «Київводфонді» також провели обшуки. Кажуть вкрали 7 млн грн на ремонті бюветів і вбиралень

За результатами проведених обшуків у офісних приміщеннях, КО «Київзеленбуд» та інших товариств виявлено та вилучено первинні фінансово-господарські документи по проведеним роботам з ремонту та реконструкції парків, тендерні документації, тощо.

Досудове розслідування триває.

Читайте також: В “Київзеленбуді” проходять обшуки: ремонтували парки та не платили податки

Нагадаємо за останні місяці силовики обшукали низку комунальних підприємствах столиці. Зокрема “Київзеленбуд”, приміщення КМДА та “Київавтодор”, офіси підрядника будівництва Подільського мостового переходу. Також з обшуками прийшли у “Київавтодор” та “Київводоканал“. Крім того з обшуками прийшли до колишнього нардепа та соратника Кличка Артура Палатного.

Кличко назвав це дискредитацією себе особисто. А ще сказав, що “столичну владу так не кошмарили, навіть у махрові часи Януковича”. Також він вимагає від правоохоронців звіту по справам, які передала КМДА.

Великий Київ у Google News

підписатися