У «Київводфонді» також провели обшуки. Кажуть вкрали 7 млн грн на ремонті бюветів і вбиралень

Автор: Марія Супрун
16:16 16.07

У приміщеннях Спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства «Київводфонд» провели обшуки в рамках кримінального провадження щодо привласнення державних коштів в особливо великих розмірах.

У «Київводфонді» також провели обшуки. Кажуть вкрали 7 млн грн на ремонті бюветів і вбиралень

Як повідомляє прокуратура, перевіряється причетність службових осіб «Київводфонд» до привласнення понад 7 млн гривень, передбачених на придбання товарів та виконання робіт з капітальних ремонтів бюветних комплексів та громадських вбиралень, розташованих на території м. Києва.

У ході проведених обшуків у службових приміщеннях комунального підприємства, а також за місцем проживання його директора, вилучено первинну фінансово-господарську документацію по взаємовідносинах між СВКП «Київводфонд» із суб’єктами господарської діяльності з ознаками фіктивності.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо за останні місяці силовики обшукали низку комунальних підприємствах столиці. Зокрема “Київзеленбуд”, приміщення КМДА та “Київавтодор”, офіси підрядника будівництва Подільського мостового переходу. Також з обшуками прийшли у “Київавтодор” та “Київводоканал“. Крім того з обшуками прийшли до колишнього нардепа та соратника Кличка Артура Палатного.

Кличко назвав це дискредитацією себе особисто. А ще сказав, що “столичну владу так не кошмарили, навіть у махрові часи Януковича”. Також він вимагає від правоохоронців звіту по справам, які передала КМДА.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...