Через ремонт скверу в Шевченківській РГА проходять обшуки

Автор: Марія Супрун
12:23 06.09

Прокуратура проводить обшуки в Управлінні містобудування та архітектури Шевченківської РДА.

Через ремонт скверу в Шевченківській РГА проходять обшуки

Як розповіли в прокуратурі, обшук проводиться в межах розслідування кримінального провадження за фактом розтрати бюджетних коштів службовими особами під час здійснення капітального ремонту скверу.

Кажуть, що за результатами публічних закупівель в кінці минулого року між Управлінням містобудування, архітектури та землекористування та приватним підприємством укладено договір щодо «Забезпечення реалізації громадського проекту «Екопарк» з провадженням енергозберігаючих технологій та інноваційних екосистем» на вул. О.Гончара 5-7 в м. Києві. Згідно графіку у грудні 2020 року роботи мали бути повністю виконані.

Наразі встановлено, що роботи виконано неякісно, не в повному обсязі, з використанням матеріалів на суму близько 500 тис. грн. Разом з тим, Управлінням здійснено оплату робіт на всю суму договору у розмірі понад 1, 4 млн гривень та підписано всі акти виконаних робіт.

Під час обшуку виявлено та вилучено тендерну документацію, акти приймання-передачі виконаних робіт, а також коригувальні акти.

Досудове розслідування на теперішній час триває. Очікуються висновки судово-будівельної, економічної експертиз для визначення розміру завданих збитків.

Нагадаємо за останні місяці силовики обшукали низку комунальних підприємствах столиці. Зокрема “Київзеленбуд”, приміщення КМДА та “Київавтодор”, офіси підрядника будівництва Подільського мостового переходу. Також з обшуками прийшли у “Київавтодор” та “Київводоканал“. Крім того з обшуками прийшли до колишнього нардепа та соратника Кличка Артура Палатного.

Кличко назвав це дискредитацією себе особисто. А ще сказав, що “столичну владу так не кошмарили, навіть у махрові часи Януковича”. Також він вимагає від правоохоронців звіту по справам, які передала КМДА.

Великий Київ у Google News

підписатися