Зі сльозами благають видати спецперепустки – черги під департаментом КМДА

Автор: Марія Супрун
14:18 06.04

Сьогодні, 6 квітня, біля департаменту транспортної інфраструктури КМДА зібралися сотні киян, які зі сльозами на очах благають видати їм спецперепустки для проїзду у громадському транспорті під час локдауну. У Департаменті кажуть, що спецквитків може знов не вистачити навіть для працівників критичної інфраструктури.

Зі сльозами благають видати спецперепустки – черги під департаментом КМДА

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

У черзі станом на 12:00 тут було близько 100 людей – представників підприємств та організацій, однак більшість із них навіть не пускають в будівлю – переправляють в інші організації (до районних рад або профільних департаментів). Кажуть, що в Департаменті транспорту мають обслуговувати тільки тих, хто працює в транспортній інфраструктурі міста, а також медиків або військових.

Люди скаржаться, що сформували свої заявки ще в четвер-п’ятницю (1-2 квітня), однак досі не отримали відповіді. У Департаменті пояснюють, що до них надходить дуже багато заяв, які їхні працівники фізично не встигають розглянути. 

«На гарячу лінію дзвонили – ніхто нічого не знає. Ходили в районний виконком – ніхто нічого не знає. Ще в п’ятницю подали заяву – ні відповіді, нічого в електронному вигляді. Зараз приїхали сюди (до будівлі Департаменту) й стоїмо. Що далі?» – обурився пан Микола, працівник пожежної охорони.

До слова, біля Департаменту не обходиться без суперечок. Люди всіляко намагаються пояснити, що саме їхнє підприємство є необхідним для людей. Водночас у Департаменті пояснюють, що, наприклад, пожежна охорона, фармацевти та перевізники не належать до критичної інфраструктури. Відтак, їм не можуть видати спецперепустки.

У самому Департаменті кажуть, що наразі в них близько 30 тисяч заяв на опрацюванні, однак перепусток може не вистачити навіть тим, хто працює в критичній інфраструктури. Раніше стало відомо, що вже видано 437 тисяч спеціальних перепусток на транспорт. 

Кличку вже дорікнули за те, що залишив лікарів без спецперепусток на транспорт.

Як повідомлялося, у Києві зафіксували факти продажу в інтернеті спецперепусток на проїзд у громадському транспорті. Департамент транспортної інфраструктури звернувся до правоохоронців через ці оголошення. Згодом за продаж затримали 18-річну дівчину.

Водночас, кияни у мережі досі шукають, де купити спецперепустки. А ще в мережі продемонстрували, що підробити спеціальний квиток не проблема (ВІДЕО).

Читайте також: Транспортний армагедон: спецквитки не отримали навіть ті, кому вони передбачені. Серед них і журналісти «Великого Києва».

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...