В ОП дорікнули Кличку за те, що залишив лікарів без спецперепусток на транспорт

Автор: Галина Ворона
15:58 05.04

Із сьогоднішнього дня, 5 квітня, громадський транспорт Києва може перевозити пасажирів виключно із спеціальними перепустками. Це рішення ще більш ускладнило і так непросту ситуацію з транспортом у столиці. Після вранішнього колапсу в Офісі президента заявили, що забезпечення перепустками працівників критичної інфраструктури, зокрема медиків, “не було виконане належним чином”.

В ОП дорікнули Кличку за те, що залишив лікарів без спецперепусток на транспорт

Відповідний допис з’явився у Телеграм-каналі Офісу президента.

Там зауважили, що друк спецперепусток, видача та забезпечення спецперепустками всіх працівників підприємств критичної інфраструктури є відповідальністю влади Києва.

Змушені констатувати, що це завдання не було виконане належним чином. З відповідних звітів та численних повідомлень бачимо, що без спецперепусток залишилася, серед іншого, і частина медичних працівників. Вважаємо таку ситуацію неприпустимою”, – говориться в повідомленні.

В ОП наголосили, що влада Києва має терміново виправити ситуацію, забезпечивши  спецперепустками для громадського транспорту, а також забезпечити достатню кількість транспорту на маршрутах.

Крім того, Кличка закликали “довести до відома керівників підприємств та організацій у місті Києві, які можуть бути переведені на дистанційний режим роботи, інформацію про необхідність забезпечити такий режим для своїх працівників”.

Читайте також: Черги, ще раз черги і пекельні затори. Як Київ переживає сьогоднішній день (ФОТОРЕПОРТАЖ) 

Нагадаємо, з 5 квітня, тобто, від сьогодні, у Києві почали діяти жорсткі карантинні обмеження. Зокрема, у транспорт пускають із спецперепустками. Та багато підприємств не отримали вчасно спецквитки і робітники не змогли потрапити на роботу. При цьому транспорт курсує майже порожнім, а ціни на таксі просто шалені. В мережах люди обурюються неорганізованості чиновників КМДА, які вже не вперше проходять локдаун і виявилися знову до нього неготовими.

Тим часом, кияни у мережах досі шукають, де купити спецперепустки. Є попит, буде пропозиція – у Києві викрили 18-річну дівчину, яка намагалася збути підроблені спецквитки для проїзду в громадському транспорті на період локдауну.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...