Дискримінаційні папірці: у мережі досі шукають, де купити спецперепустки

Автор: Марія Супрун
23:29 04.04

Завтра, 5 квітня, у столиці посилюють карантин і в громадський транспорт пускатимуть лише за спецперепустками, а тому попит на них досі залишається. Оскільки їх видаватимуть лише працівникам критичної інфраструктури міста, у соцмережах кияни шукають, де купити такі спецперепустки.

Дискримінаційні папірці: у мережі досі шукають, де купити спецперепустки

Зокрема, таке оголошення запостив у Facebook член Громадської Ради в Державному агентстві України з управління зоною відчуження Ярослав Ємельяненко.

“Друзі, а де купити ці дискримінаційні папірці? Потрібно 10+ штук для співробітників, бо якось добиратися на роботу потрібно. Таксі задорого виходить на всіх. Офіційним шляхом не вийде – ми не аптека чи ресторан. Але все одно працюємо щодня. Особливо напередодні 35 роковин аварії на ЧАЕС”, – йдеться у повідомленні.

До слова, раніше оголошення про продаж помітили на ОЛХ, але за словами Ємельяненка, там беруть передоплату та зникають.

Водночас, користувачі присоромили Ярослава за такий пост і запропонували офіційно звернутися до КМДА. На що Ємельяненко відповів, що офіційно не вийде, бо вони не відносяться до об’єктів критичної інфраструктури. Крім того, він не бачить сенсу “вимагати законності при такому беззаконні на найвищих рівнях”. 

Додамо, що журналісти “Великого Києва” також досі не отримали спецперепустки. До слова, під Департаментом КМДА утворюються черги з людей, які намагаються оформити спецпропуски для проїзду в транспорті. Журналісти “Великого Києва” також досі не отримали спецперепустки.

А тим часом, служби таксі вже підняли ціну на проїзд, автомобілів не вистачає. Про це написав мешканець столиці Олексій Давиденко, який подав у КМДА документи на отримання перепусток у транспорт для своїх співробітників, але досі їх не отримав.

Нагадаємо, у Києві зафіксували факти продажу в інтернеті спецперепусток на проїзд у громадському транспорті, які будуть потрібні на час локдауну з 5 квітня. Департамент транспортної інфраструктури звернувся до правоохоронців через ці оголошення.

Раніше “ВК” писав, як отримати спецперепустку на проїзд у транспорті.

До словам, під Департаментом КМДА утворюються черги з людей, які намагаються оформити спецпропуски для проїзду в транспорті.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...