Цифра дня. Скільки спецперепусток на транспорт видали в Києві

Автор: Марія Супрун
11:25 05.04

Департамент транспортної інфраструктури КМДА видав уже 437 тисяч спеціальних перепусток для користування громадським транспортом на час локдауну. Загалом же надрукували 500 тисяч перепусток.

Цифра дня. Скільки спецперепусток на транспорт видали в Києві

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Через велику кількість заявок ми у терміновому порядку додруковували додатково 100 тисяч спецперепусток. На сьогодні мають видати ще 63 тисячі перепусток. Для того щоб усі, кому потрібні спецперепустки, могли їх отримати, працівники відповідальних структурних підрозділів працювали в обидва вихідні. Усі, хто не отримав перепустки,  доотримають їх у понеділок чи вівторок», – розповів Поворозник.

Він нагадав, що першочергово спецперепустки отримали медичні працівники, рятувальники, працівники комунальної, транспортної та соціальної сфер, працівники торгівлі та військові.

Зазначається, що сьогодні на маршрути столиці вийшли понад 1130 одиниць рухомого складу. Тобто увесь наземний комунальний громадський транспорт. Метрополітен також працює у звичному режимі, теж за спецперепустками, але з обмеженням на вхід. Такий захід необхідний для запобігання скупчення пасажирів у вестибюлях та на платформах станцій. Маршрутки в місті також працюють у режимі спецперевезень. За дотриманням карантинних обмежень у громадському транспорті стежать працівники поліції і «Муніципальної охорони».

Як повідомлялося, у Києві зафіксували факти продажу в інтернеті спецперепусток на проїзд у громадському транспорті. Департамент транспортної інфраструктури звернувся до правоохоронців через ці оголошення. Водночас, кияни у мережі досі шукають, де купити спецперепустки.

Нагадаємо, з 5 квітня, тобто, від сьогодні, у зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірус Київ  запровадив жорсткі карантинні обмеження

Через це Київ паралізувало в страшних заторах (карта). Транспорт курсує майже порожнім, а ціни на таксі просто шалені.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...