В офіс ГІОЦ нагрянули силовики – шукають сліди злочинної діяльності

Автор: Галина Ворона
12:56 02.06.2021

В офіс комунального підприємства “Головний інформаційно-обчислювальний центр” (ГІОЦ) сьогодні прийшли з обшуком силовики – хочуть знайти первинні фінансові документи та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень.

В офіс ГІОЦ нагрянули силовики – шукають сліди злочинної діяльності

Як повідомили у столичній прокуратурі, обшук триває в межах кримінального провадження за фактом вчинення пособницьких дій в умисному ухиленню від сплати податків в особливо великих розмірах.

Згідно з матеріалами слідства, приватна компанія – у період 2019-2020 років надавала телекомунікаційні послуги “ГІОЦ” і на грошові кошти КП у сумі понад 10 млн гривень нібито замовляло зазначені послуги у підприємства з ознаками фіктивності.

Тож під час сьогоднішнього обшуку в ГІОЦ силовики хочуть знайти первинні фінансові документи та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 212 КК України.

Довідково: Комунальне підприємство «Головний Інформаційно-обчислювальний центр» засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва і підпорядковане Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Основний вид діяльності: оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язана з ними діяльність.

Нагадаємо, останніми тижнями у столиці обшукували низку КП – зокрема “Київзеленбуд”, приміщення КМДА та “Київавтодор”, офіси підрядника будівництва Подільського мостового переходу, “Київавтошляхміст”, “Київський метрополітен” . Крім того з обшуками прийшли до колишнього нардепа та соратника Кличка Артура Палатного.

Кличко назвав це дискредитацією себе особисто. А ще сказав, що “столичну владу так не кошмарили, навіть у махрові часи Януковича”. Також він вимагає від правоохоронців звіту по справам, які передала КМДА.

Великий Київ у Google News

підписатися