Київ в обшуках: сьогодні навідались в «Київський Метрополітен»

Автор: Марія Супрун
17:59 13.05

Київська прокуратура другий день поспіль продовжує обшуки в комунальних підприємствах міста. Цього разу його проводять в офісному приміщенні КП «Київський метрополітен» в межах кримінального провадження, розпочатого за фактом умисного ухилення від сплати податків під час проведення робіт з будівництва Сирецько-Печерської лінії метро від станції «Сирець» на Виноградар.

Київ в обшуках: сьогодні навідались в «Київський Метрополітен»

Згідно матеріалів слідства, службові особи ПАТ «Київметробуд» на замовлення КП «Київський Метрополітен» упродовж 2020 року здійснювали роботи по будівництву Сирецько-Печерської лінії метрополітену.

При цьому «Київметробуд» замовляв роботи по ремонту устаткування, а отримані кошти перераховувало на рахунки підприємств з ознаками фіктивності. Сума збитків, за попередніми даними, становить близько 9 млн грн.

Крім того, «Київметробуд» здавав в оренду афілійованому підприємству власні виробничі потужності, на яких фактично самим комунальним підприємством виготовлялись залізобетонні конструкції, а бюджетні кошті перераховувались на афілійоване підприємство.

13 травня провели обшук в офісному приміщенні КП «Київський Метрополітен» з метою відшукання фінансових документів.

Нагадаємо, останніми днями по Києву прокотилася серія обшуків на комунальних підприємствах. Зокрема, обшукали “Київміськсвітло” і його підрядників, пройшли обшуки в “Київзеленбуді”приміщеннях КМДА, в “Київавтодорі” та “Спецжитлофонді“. Сьогодні прокуратура також обшукує ще один департамент КМДА.

Мер Києва Віталій Кличко назвав обшуки на комунальних підприємствах тиском на столичну владу і придушенням місцевого самоврядування. А також особистим тиском на нього. Каже, що “столичну владу так не кошмарили, навіть у махрові часи Януковича”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...