У зеленбудівців Голосіївського району проходять обшуки

Автор: Марія Супрун
13:10 04.10.2021

У понеділок, 4 жовтня, проходять обшуки у службових приміщеннях комунального підприємства з утримання зелених насаджень Голосіївського району.

У зеленбудівців Голосіївського району проходять обшуки

В прокуратурі повідомляють, що посадовими особами комунального підприємства під час проведення у жовтні 2019 року відкритих конкурсних торгів у системі «Прозорро» допущено ряд порушень, що суперечать законодавству, у тому числі у сфері публічних закупівель.

Зокрема, за результатами тендеру КП УЗН Голосіївського району укладено договір з приватним товариством на поставку підіймально-транспортувального обладнання за ціною, що на понад 500 тис. гривень перевищує його ринкову вартість.

У ході обшуку виявлено та вилучено документи щодо проведення тендерної закупівлі, які стануть предметом експертного дослідження.

Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Нагадаємо, що постійні обшуки у структурних підрозділах міської адміністрації у КМДА розцінюють як системний тиск на міську владу та спроби дестабілізації її роботи. Так, за останні місяці силовики обшукали низку комунальних підприємствах столиці. Зокрема, “Київзеленбуд”, приміщення КМДА та “Київавтодор”, офіси підрядника будівництва Подільського мостового переходу. Також з обшуками прийшли у “Київавтодор” та “Київводоканал“. Крім того з обшуками прийшли до колишнього нардепа та соратника Кличка Артура Палатного.

Кличко назвав це дискредитацією себе особисто. А ще сказав, що “столичну владу так не кошмарили, навіть у махрові часи Януковича”. Також він вимагає від правоохоронців звіту по справам, які передала КМДА.

Великий Київ у Google News

підписатися