У Києві знову обшуки. Прийшли в “Спецжитлофонд”, шукати розтрачений мільярд

Автор: Тетяна Сененко
13:24 05.11.2021

У приміщенні комунального підприємства «Спецжитлфонд» проходять обшуки у межах кримінального провадження, розпочатого за фактом заволодіння бюджетними коштами, виділеними на капітальний ремонт будівлі освітнього закладу.

У Києві знову обшуки. Прийшли в “Спецжитлофонд”, шукати розтрачений мільярд

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Згідно з матеріалами слідства, у 2019 році Комунальним підприємством з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення «Спецжитлофонд» проводилась державна закупівля на комплекс ремонтних робіт, а саме підготовчі роботи з утеплення фасаду, демонтажні роботи, штукатурення, шпаклювання, фарбування дверних укосів, внутрішні роботи з оздоблення та утеплення підвалу закладу, ремонтні роботи вхідних груп, покрівлі, фасаду закладу на загальну суму понад 16 млн грн.

У ході досудового розслідування встановлено, що по завершенню робіт до офіційних документів внесено неправдиві відомості щодо обсягів та вартості виконаних робіт.

Читайте також: У Києві проходять обшуки у приміщеннях усіх перевізників відходів

Відповідно до експертних досліджень, сума завищень становить близько 1 млн грн, чим завдано збитків столичному бюджету.

За результатами проведених слідчих дій усім службовим особам, причетним до кримінального правопорушення, буде надана правова оцінка.

Нагадаємо, що постійні обшуки у структурних підрозділах міської адміністрації у КМДА розцінюють як системний тиск на міську владу та спроби дестабілізації її роботи. Так, за останні місяці силовики обшукали низку комунальних підприємствах столиці. Зокрема, “Київзеленбуд”, приміщення КМДА та “Київавтодор”, офіси підрядника будівництва Подільського мостового переходу. Також з обшуками прийшли у “Київавтодор” та “Київводоканал“. Крім того з обшуками прийшли до колишнього нардепа та соратника Кличка Артура Палатного.

Кличко назвав це дискредитацією себе особисто. А ще сказав, що “столичну владу так не кошмарили, навіть у махрові часи Януковича”. Також він вимагає від правоохоронців звіту по справам, які передала КМДА.

 

Великий Київ у Google News

підписатися