Ні дня без обшуку в КМДА: цього разу щодо облаштування скверу замість будинку на Сирці

Автор: Марія Супрун
12:32 10.09

Сьогодні до апарату КМДА з обшуками прийшли представники Київської прокуратури та Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції у справі про земельну ділянку поблизу станції метро «Сирець», де замість житлового будинку облаштували сквер.

Ні дня без обшуку в КМДА: цього разу щодо облаштування скверу замість будинку на Сирці

Про це повідомив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

«Ділянка, про яку йдеться, ще у 2009 році була передана апарату РНБО України в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з підземними паркінгами та об’єктами соціально-побутової інфраструктури на вул. Щусєва. Однак у 2019 році після обстеження ділянки було встановлено, що вона не використовується за призначенням, тому міська влада припинила право користування. Більше того, мешканці Шевченківського району неодноразово наголошували, що хочуть бачити на місці тоді занедбаної території сквер. Фактично, за багато років на земельній ділянці утворився стихійний смітник, територія була у вкрай незадовільному стані», – сказав Загуменний.

Він додав, що наразі території приведено до ладу, вивезено сміття, здійснено благоустрій. А у подальшому у планах КМДА – облаштувати сучасний та комфортний сквер для відпочинку мешканців району та міста. 

Щодо обшуків – структурні підрозділи апарату співпрацюють із правоохоронцями, надають усю необхідну інформацію та документи, зазначив Загуменний.

Як повідомлялося, вчора прокуратура також провела обшуки в Департаментах КМДА за фактом незаконної передачі земельних ділянок у центрі Києва. У результаті обшуків було вилучено документацію 20-річної давнини.

Нагадаємо, що постійні обшуки у структурних підрозділах міської адміністрації у КМДА розцінюють як системний тиск на міську владу та спроби дестабілізації її роботи. Так, за останні місяці силовики обшукали низку комунальних підприємствах столиці. Зокрема “Київзеленбуд”, приміщення КМДА та “Київавтодор”, офіси підрядника будівництва Подільського мостового переходу. Також з обшуками прийшли у “Київавтодор” та “Київводоканал“. Крім того з обшуками прийшли до колишнього нардепа та соратника Кличка Артура Палатного.

Кличко назвав це дискредитацією себе особисто. А ще сказав, що “столичну владу так не кошмарили, навіть у махрові часи Януковича”. Також він вимагає від правоохоронців звіту по справам, які передала КМДА.

Великий Київ у Google News

підписатися