На «Київтеплоенерго» повалили перевірки: що відбувається

Автор: Тетяна Сененко
17:15 26.10

Із початку 2021 року правоохоронці та контролюючі органи провели на комунальному підприємстві «Київтеплоенерго» 32 перевірки та слідчих дії. Крім того, щодо деяких питань перевірки проводяться кілька разів різними державними органами.

На «Київтеплоенерго» повалили перевірки: що відбувається

«Київтеплоенерго» співпрацює із правоохоронними органами та перевіряльниками, надаючи в повному обсязі усю запитувану інформацію та документацію.

Однак, із огляду на обсяги робіт та завантаженість персоналу підприємства через епідеміологічну ситуацію, початок опалювального сезону в Києві, газову кризу, яка дестабілізувала усю галузь теплопостачання, підприємство наполягає на узгодженості проведення перевірок. Про це повідомляє пресслужба «Київтеплоенерго».

Підприємство повідомляє, що вже місяць на підприємстві триває перевірка Держаудитслужби щодо ефективності діяльності підприємства за період 1 січня 2018 року до 30 червня 2021-го.

«У перевірці бере участь безпрецедентна кількість перевіряльників – 31 аудитор із різних регіонів України та 2 аудитори Київаудиту КМДА – на термін проведення перевірки 4 місяці. При цьому комунальне підприємство надає всю наявну запитувану документацію та всебічно сприяє проведенню перевірок», – зазначає «Київтеплоенерго».

Читайте також: У Києві проходять обшуки у приміщеннях усіх перевізників відходів

Ініціатива із залучення до перевірки додаткових перевіряльників із Держпродспоживслужби належить Держаудитслужбі, а її мотивація – підвищення тарифів. «Однак загальновідомо, що тарифи «Київтеплоенерго» для населення не підвищувалися. Дійсні тарифи для населення є незмінними вже понад 3 роки», – підкреслили на підприємстві.

Також суперечливою в намірах аудиторів «Київтеплоенерго» вважає ту обставину, що саме Держаудитслужба за 2019 рік уже провела ревізію фінансово-господарської діяльності підприємства. Із того часу тарифи для населення не збільшувалися та застосовуються на рівні 2019 року. 

Як повідомляв “ВК”, за останні місяці силовики обшукували офіси підрядника будівництва Подільського мостового переходу  та низку комунальних підприємствах столиці. Зокрема “Київзеленбуд”, приміщення КМДА та “Київавтодор”знову “Київавтодор” та “Київводоканал“. Крім того, з обшуками прийшли до колишнього нардепа та соратника Кличка Артура Палатного.

Кличко назвав це дискредитацією себе особисто. А ще сказав, що “столичну владу так не кошмарили, навіть у махрові часи Януковича”. Також він вимагає від правоохоронців звіту по справам, які передала КМДА.

 

Великий Київ у Google News

підписатися