Кличко, Верещук, Притула та Пальчевський. Фізіогноміст розповів про характери кандидатів в мери Києва

18:01 23.09

Які риси обличчя кандидатів в мери Києва допоможуть їм перемогти на виборах, розбиралися в програмі «Ранок по-київськи» на телеканалі «Київ».

Кличко, Верещук, Притула та Пальчевський. Фізіогноміст розповів про характери кандидатів в мери Києва

Експерт в області фізіогномічного аналізу особистості Олександр Іванов за допомогою світлин розповів про характери Віталія Кличка, Ірини Верещук, Сергія Притули та Андрія Пальчевського.

Віталій Кличко

Кличко

На думку експерта, розвинений ніс і м’язи щелепи, а також кут чола свідчать, що перед це витривала і сильна особистість, дуже стресостійка, людина дії, яка нічого не боїться і звикла більше діяти, ніж говорити. Такі люди комфортніше себе почувають не в процесі досягнення мети, а при наведенні порядку в уже досягнутій справі. Власне, це їх головний талант в житті.

Зморшка в центрі чола говорить, що її володар сильно переживає за процес, постійно дбає про те, що відбувається. Складка, яка йде від ока через щоку свідчить про силу. Про те ж говорять і складки навколо рота – така людина звикла багато працювати і мало відпочивати. Але іншого навряд чи можна було б очікувати він чемпіона світу з боксу.

загрузка...

Ірина Верещук

  

Невеликі очі, які ніби йдуть до скронь, розвинені вуха, ніс і губи кандидатки свідчать про велику проникливість і розвинену інтуїцію. Ця людина завжди знає, де правда, а де брехня. І на думку експерта, це дуже великий плюс для політика і менеджера. Форма і тонус м’язів щік говорять про те, що людина звикла багато працювати. А нижня повіку – про те, що особистість схильна брати на себе велику відповідальність, хоча не завжди вистачає сил це витримати. Складка під нижньою губою показує людину, яка по своїй професійній діяльності багато говорить. Це може бути, наприклад, у телеведучих, ораторів, викладачів.

Сергій Притула

На думку експерта, цей кандидат в мери володіє майже такою ж проникливістю, як Ірина Верещук. Дуже емоційна і людяна особистість. Людина звикла більше покладатися на сердечні, людські прояви. Інтелектуально розвинена. Але це не людина-калькулятор, яку цікавить тільки вигода, а більш важливі людські взаємини. Ніс з горбинкою говорить про те, що така людина піклується про свою честь і гідність. Можна випадково зачепити людину, навіть не бажаючи цього. Також у Притули немає характерних рис, які могли б говорити, що людина є маніпулятором.

Андрій Пальчевський

Брови в формі будиночка говорять про те, що така людина любить себе і вважає дуже красивою. Нижня губа тонка, а верхня – пухка: особистість фокусується не на людях, а на кар’єрі. Розвинене підборіддя – у таких людей від народження талант вербальної комунікації. Добре для ведучих, ораторів, викладачів. Але більше слів, ніж справи.

Цікаво, що дуже багато про що може свідчити форма борідки, яку вибирається для себе чоловік. Якщо вона покриває всю нижню щелепу, це означає, що власникові такої бороди дуже хочеться додати собі стресостійкості, напористості, маскулінності. Якщо щетина тільки навколо рота і на підборідді (як у Пальчевського) – таку форму фізіогномісти називають «борідкою комівояжера». Вона свідчить про те, що людина активно прагне до захоплення.

Ще одну цікаву деталь в особі кандидата побачив Олександр Іванов. На лобі у нього є поперечні зморшки, але при цьому в самому центрі їх немає. На думку фізіогноміста, це говорить про те, у людини не до кінця задоволені її амбіції.

Про потенційних кандидатів ви можете почитати у матеріалах “Великого Києва”:

  • Про Притулу – тут.
  • Про Гордона – тут.
  • Про Пальчевського – тут.
  • Про Березу – тут.
  • Про Верещук – тут.
  • Про Попова – тут.
  • Про Добкіна – тут.
  • Про Іллєнка – тут.
  • Про Кучеренка – тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...