“Чистий четверг” у прокуратурі? Тривають обшуки в одному з департаментів КМДА

Автор: Любава Лисичкіна
18:42 12.05

У Департаменті соцполітики КМДА проводяться обшуки через розкрадання 13,5 млн гривень на закупівлі медичних виробів.

“Чистий четверг” у прокуратурі? Тривають обшуки в одному з департаментів КМДА
Обшуки проходять в межах кримінального провадження, розпочатого за фактом заволодіння бюджетними коштами, повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.
 
Згідно з матеріалами слідства, упродовж 2017-2019 років між Департаментом соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) та підприємством було укладено низку договорів на закупівлю медичних виробів.
 
У прокуратурі зазначають,  що посадовці КДМА уклали  низку договорів на закупівлю засобів особистої гігієни за завищеними цінами. У такий спосіб  надбавка на ціну склала понад 106% , внаслідок чого бюджет  зменшився  на суму понад 13,5 млн гривень.
 
Обшуки пройшли і у квартирах та будинках  фігурантів кримінального провадження. Слідчі шукали   докази  вчинення кримінальних правопорушень.
 
Як відомо, починаючи з вчорашнього дня прокуратура обшукує низку столичних комунальних і приватних підприємств. Сьогодні обшукали підрядника будівництва Подільського мостового переходу через річку Дніпро – ТОВ “Спецпроект-Інвест”. Обшуки пройшли у приміщенні підрядних підприємств “Київміськсвітла”, та у «Київавтодорі».  Також пройшли слідчі побували   у “Київзеленбуді”приміщеннях КМДА та “Спецжитлофонді“. 
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...