Махінації на освітленні. Прокуратура взялась за “Київміськсвітло” і його підрядників

Автор: Галина Ворона
17:46 12.05

Починаючи з вчорашнього дня прокуратура обшукує низку столичних комунальних і приватних підприємств, у тому числі приміщення КМДА. Наступними стали в офісні приміщення підрядних підприємств “Київміськсвітла” через підозри у фінансових махінаціях на 12 млн грн.

Махінації на освітленні. Прокуратура взялась за “Київміськсвітло” і його підрядників

Про це розповіли у столичній прокуратурі.

Як зазначається, обшуки відбуваються в межах кримінального провадження, розпочатого за фактом умисного ухилення від сплати податків під час проведення робіт з заміни освітлення в столиці на суму понад 12 млн гривень.

Згідно з матеріалами слідства, для завищення вартості робіт та подальшого отримання готівкових коштів (так звана схема “відкату”), вказані підприємства за передньою змовою з службовими особами КП “Київміськсвітло” проведено фінансово-господарські операції з підприємствами із ознаками фіктивності, залучених нібито до субпідрядних робіт по освітленню столиці.

За даними прокуратури, під час проведених напередодні обшуків в інших підрядних організаціях, а також в КП “Київміськсвітло”, були виявлені та вилучені первинні документи, готівкові кошти, банківські картки, комп’ютерна техніка та печатки підприємств, задіяних в протиправній схемі.

12 травня 2021 року за адресами субпідрядних організацій-постачальників продукції на замовлення КП “Київміськсвітло” проводяться обшуки з метою виявлення первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 3 ст. 212 КК України.

Довідково: КП “Київміськсвітло” належить до сфери управління Департаменту транспортної інфраструктури Виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).– тривають обшуки у офісах підрядних підприємств.

Нагадаємо, з учорашнього дня вже пройшли обшуки у “Київзеленбуді”, приміщеннях КМДА та приватних підприємств, у “Київавтодорі” та “Спецжитлофонді“.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...