Проривів не буде: на Оранжерейній позбавились від дірявих труб під проїжджою частиною

15:25 10.11.2020

На вул. Оранжерейній замінили майже 800 м теплотраси під проїжджою частиною, яка пропрацювала близько 30 років. За останні 5 років тут сталося 18 пошкоджень, ліквідація яких потребувала обмеження транспортного руху. Під час реконструкції проїжджу частину, під якою проходить труба, розкопували частинами, щоб не ускладнювати рух автотранспорту.

Проривів не буде: на Оранжерейній позбавились від дірявих труб під проїжджою частиною

Про це повідомляє “Київтеплоенерго”.

Як зазначається, за програмою соціально-економічного розвитку м. Києва 2020 року замість старих комунікацій прокладають сучасні попередньо ізольовані труби із запірною арматурою європейського зразка.

Новий трубопровід оснастили системою сигналізації, яка у разі пошкодження, інформуватиме про точне місце витоку, що дозволить прискорити проведення ремонтних робіт та відновлення послуг. Нова ділянка тепломережі на Оранжерейній розрахована на експлуатацію впродовж 40-50 років.

Читайте також: Розпломбування теплолічильника онлайн – як це робити правильно

Як повідомлялось, стан київських тепломереж  цьому сезоні будуть моніторити дрони.

Нагадаємо, «Київтеплоенерго» другий рік поспіль замінює зношені тепломережі в столиці. За два роки перекладено 230 кілометрів зношених теплотрас в усіх адміністративних районах міста. Зокрема, нові труби вже змонтували на вулицях Озерній, Тичини, СкляренкаСимиренка, Заболотного, Спаській,  Набережно-Луговій, проспектах Маяковського, Глушкова, провулку Приладному, Чоколівському бульварі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...