Аварій стане менше: на проспекті Глушкова міняють 3 км іржавих труб

15:45 24.06.2020

У Голосіївському районі на перетині проспекту Академіка Глушкова та вулиці Академіка Заболотного міняють 2,9 км аварійних теплових мереж, які пропрацювали більше 35 років. Лише минулого опалювального сезону тут сталося шість аварій, через які люди лишались без послуг. Після заміни труб якість комунальних послуг покращиться, а аварійність зменшиться.

Аварій стане менше: на проспекті Глушкова міняють 3 км іржавих труб

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

За його словами, аварійна магістраль, яку міняють, має діаметр від 300 до 500 мм і обслуговує 86 житлових будинків, 4 дитячих садочки, 2 школи, 1 лікувальний заклад і 3 відомства.

Замість старих і зношених прокладаємо попередньо ізольовані труби з гарантійним терміном експлуатації 40-50 років та запірною арматурою європейської якості”, – зазначив Петро Пантелєєв.

Він нагадав, що 80% тепломереж столиці вичерпали свій нормативний термін експлуатації і перебувають у зношеному стані. Станом на сьогодні роботи з капітального ремонту і реконструкції тепломереж проводять на 10 із 28 запланованих ділянках. Зокрема, на вулицях Озерній, Тичини, Симиренка, Заболотного, проспекті Глушкова, Чоколівському бульварі.

Ще на 3 ділянках (на вулиці Корольова, провулку Приладному і проспекті Правди) роботи тільки розпочали і поки що проводять без тимчасового припинення гарячого водопостачання (тривають земляні роботи, а також роботи в теплових камерах).

труби заміна труби заміна труби заміна труби заміна труби заміна труби заміна труби заміна труби заміна

Нагадаємо, цього року в столиці планують замінити понад 100 км тепломереж. На ці роботи місто спрямувало майже 450 млн грн.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...