40 аварій за 5 років. Як реконструюють магістральний трубопровід на Набережно-Луговій

15:25 09.10.2020

На вулиці Набережно-Луговій реконструюють магістральний трубопровід, який обслуговує більше 400 житлових будинків та об’єктів соціальнвої інфраструктури міста. Ділянку тепломережі, яку замінюють, прокладали у 1982 році. За останні 5 років тут сталося майже 40 пошкоджень.

40 аварій за 5 років. Як реконструюють магістральний трубопровід на Набережно-Луговій

Про це повідомляє комунальне підприємство «Київтеплоенерго».

Як зазначається, під час капремонту трубопроводу дорогу, під якою проходить труба, розривають частинами, щоб не ускладнювати рух магістраллю зі щільним автомобільним трафіком на відстані понад кілометр. Після прокладання нових труб одразу відновлюють дорожнє покриття.

За словами комунальників, за Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2020 рік на Набережно-Луговій, замість майже 1 км старих комунікацій, прокладають сучасні попередньо ізольовані труби із запірною арматурою європейського зразка.

Встановлена на трубопроводі система сигналізації, у разі пошкодження, інформуватиме про точне місце витоку, що дозволить прискорити проведення ремонтних робіт та відновлення послуг.

Нові тепломережі розраховані на експлуатацію впродовж 40-50 років. Сучасні труби забезпечать надійне постачання тепла і гарячої води для мешканців 215 багатоповерхівок та 185 соціальних установ: школи, дитсадки, лікарні, відомства.

Читайте також: Розпломбування теплолічильника онлайн – як це робити правильно

Як повідомлялось, стан київських тепломереж  цьому сезоні будуть моніторити дрони.

Нагадаємо, «Київтеплоенерго» другий рік поспіль замінює зношені тепломережі в столиці. За два роки перекладено 230 кілометрів зношених теплотрас в усіх адміністративних районах міста. Зокрема, нові труби вже змонтували на вулицях Озерній, Тичини, СкляренкаСимиренка, Заболотного, Спаській, проспектах Глушкова, Маяковського, Чоколівському бульварі, проспекті Глушкова, провулку Приладному.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...