Аварійну тепломережу на Академмістечку міняють на нову – з ізоляцією та датчиками пошкодження

15:12 28.08.2020

“Київтеплоенерго” розпочало капремонт тепломереж у провулку Приладному на Академмістечку, що пропрацювали більше 50 років. Замість латаних-перелатаних труб тут прокладають нові – попередньо ізольовані із запірною арматурою європейського зразка та системою сигналізації про пошкодження.

Аварійну тепломережу на Академмістечку міняють на нову – з ізоляцією та датчиками пошкодження

Як повідомляє “Київтеплоенерго”, тепломережі на Академмістечку були прокладені невдовзі після початку забудови мікрорайону. На провулку Приладному трубопроводи експлуатуються 51 рік – з 1969-го. Вони давно відпрацювали свій нормативний термін, що призводило до частих пошкоджень. За останні п’ять років їх було майже 30.

Нові тепломережі обладнані запірною арматурою одного зі світових лідерів з виробництва устаткування у сфері теплоенергетики. Сучасна запірна арматура забезпечить коректну циркуляцію теплоносія у мережі та підвищить надійність теплопостачання, а у разі виявлення пошкодження дозволить відключати конкретну ділянку трубопроводу. Це зменшить кількість будинків, де на період ремонтних робіт будуть тимчасово відсутні послуги.

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, що цьогорічна програма заміни тепломереж є продовженням минулорічної. У 2019 році “Київтеплоенерго” замінило 130 км трубопроводів. Це зменшило тепловтрати і на 10% знизило аварійність в опалювальному сезоні 2019-2020. Цього року в столиці планують замінити понад 100 км тепломереж. На ці роботи місто спрямувало майже 450 млн грн. Нові труби вже змонтували на вулицях Озерній, Тичини, СкляренкаСимиренка, Заболотного, Спаській, проспекті Глушкова, Чоколівському бульварі, проспекті Глушкова.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...