Під трамваєм на Куренівці замінили тепломережу. Ділянка була складною, але рух не зупиняли

12:04 04.07.2020

На вулиці Скляренка, 17, що на Куренівці, тепловики поміняли тепломережу. Ділянка була невеликою, всього 150 м, але технологічно складною – довелось пройти від повітряної теплотраси до теплової камери під землею. А головне – не розриваючи ґрунт, прокласти труби під трамвайним шляхопроводом. І зробити це так, щоб транспорт продовжив безперебійно ходити, а кияни не відчули незручностей.

Під трамваєм на Куренівці замінили тепломережу. Ділянка була складною, але рух не зупиняли

Як повідомляє пресслужба “Київтеплоенерго”, з усіма завданнями вдалося успішно впоратись, не порушуючи графіки робіт.

Замість старих труб, які пролежали в землі вже 46 років, змонтували нові, попередньо ізольовані, із системою сигналізації про пошкодження.

За словами комунальників, оновлена мережа не тільки забезпечить нову якість подачі тепла до більш ніж 100 будинків й об’єктів соціальної інфраструктури – у випадку аварії вона дозволить тимчасово відключати лише 10 абонентів, а не одразу сотню будинків, як це було раніше.

Нові труби гарантовано прослужать 40-50 років, запевнили в “Київтеплоенерго”.

Куренівка, тепломережа Куренівка, тепломережа Куренівка, тепломережа Куренівка, тепломережа Куренівка, тепломережа Куренівка, тепломережа Куренівка, тепломережа Куренівка, тепломережа

Нагадаємо, цього року в столиці планують замінити понад 100 км тепломереж. На ці роботи місто спрямувало майже 450 млн грн. Нові труби вже змонтували на вулицях Озерній, Тичини, Симиренка, Заболотного, проспекті Глушкова, Чоколівському бульварі, проспекті Глушкова.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...