50 пошкоджень за 5 років. На Подолі міняють “втомлені” труби

17:25 14.08.2020

На столичному Подолі реконструюють зношені трубопроводи. Роботи тривають на вул. Спаській, де за останні 5 років сталося більше 50 пошкоджень.

50 пошкоджень за 5 років. На Подолі міняють “втомлені” труби

Про це повідомили у “Київтеплоенерго”.

Наразі на вулиці Спаській замінили 35% трубопроводів від запланованих понад 600 м. Усі роботи і відновлення благоустрою обіцяють завершити до кінця серпня.

У “Київтеплоенерго” кажуть, що для заміни використовуються сучасні попередньо ізольовані трубопроводи із запірною арматурою європейського зразка. Вони оснащені спеціальними датчиками системи аварійної сигналізації, яка у випадку тепловтрат дозволить з високою точністю визначити місце пошкодження і максимально локалізувати територію розриття.

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, що цьогорічна програма заміни тепломереж є продовженням минулорічної. У 2019 році “Київтеплоенерго” замінило 130 км трубопроводів. Це зменшило тепловтрати і на 10% знизило аварійність в опалювальному сезоні 2019-2020. Цього року в столиці планують замінити понад 100 км тепломереж. На ці роботи місто спрямувало майже 450 млн грн. Нові труби вже змонтували на вулицях Озерній, Тичини, Скляренка, Симиренка, Заболотного, проспекті Глушкова, Чоколівському бульварі, проспекті Глушкова.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...