“Піонери” вакцинації. Команда президента таємно щепиться від коронавірусу

Автор: Любава Лисичкіна
20:53 09.02

Верхівка влади президента Володимира Зеленського таємно отримує вакцину від коронавірусу.

“Піонери” вакцинації. Команда президента таємно щепиться від коронавірусу

Про це в ефірі “Прямого” сказав народний депутат, співголова фракції “Європейська Солідарність” Артур Герасимов.

За словами депутата, коли  Воломимир  Зеленський обіцяв, що Україна буде однією з перших країн світу вакцинувати своїх громадян, то він дійсно був правий. Адже мав на увазі свою команду.

“Журналісти сьогодні показали вже дуже багато матеріалів про те, що йде таємне вакцинування верхівки команди Зеленського. Я вам скажу, що досі об’єктивних і реальних спростувань цього немає. І це означає тільки одне: що верхівка цієї влади дійсно таємно вакцинується”, – сказав Герасимов.

Герасимов переконаний, що вакцинація своїх є, адже  влада досі ніяк не прокоментувала розслідування журналістів щодо таємної вакцинації. 

“Ось що він, мабуть, мав на увазі, знаючи пів року тому, що це для нього і для верхівки цієї влади – вони отримають вакцини дійсно одними з найперших”, – зазначив  народний депутат.

Як відомо, Володимир Зеленський в інтерв’ю у межах форуму “Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді” заявив, що Європа не дасть можливості вільного мандрування не вакцинованим.

Також, міністр охорони здоров’я заявив, що Україна вже отримала підтвердження на постачання 22 мільйонів доз вакцин проти COVID-19. Так,  5 лютого 2021 року Міністерство охорони здоров’я України отримало підтвердження щодо постачання 12 млн доз вакцин для профілактики COVID-19 виробництва компанії AstraZeneca та NovaVax. Постачання відбуватиметься починаючи з лютого 2021 року.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...