Офіційно! Україна домовилась про постачання 12 млн доз вакцин AstraZeneca та NovaVax

17:35 05.02

Україна отримала підтвердження на постачання 12 млн доз вакцин виробництва компанії AstraZeneca та NovaVax. Поставки очікують вже в цьому місяці.

Офіційно! Україна домовилась про постачання 12 млн доз вакцин AstraZeneca та NovaVax

Про це повідомляє МОЗ.

Команда МОЗ після тривалих перемовин отримала підтвердження щодо постачання 12 млн доз вакцин проти COVID-19. Крім того, ми отримали дозвіл на екстрене медичне застосування вакцин, тому надходження розпочнеться вже цього місяця. Наразі наші угоди вже знаходяться на завершальному етапі узгодження в частині технічних деталей поставки та будуть підписані найближчими днями”, – повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

За його словами, вакцини, які надійдуть для імунізації українців, розроблені за участі компаній AstraZeneca (Великобританія та Оксфордський університет) та NovaVax (США) і виробляються за ліцензійними угодами на потужностях Серум Інститут (Індія). Постачання вакцин реалізовуватиметься через контракт між Серум Інститутом та Crown Agents.

Крім того, Україна розраховує на поставку вакцини Pfizer або Moderna в межах ініціативи COVAX. Орієнтовно перші вакцини в Україну можуть привезти 15 лютого. Україна увійшла до 15 країн, які першими у світі отримають ковід-вакцини від COVAX.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...