Україна отримала підтвердження на отримання 22 млн доз вакцин проти COVID-19, – Степанов

19:19 08.02

Міністр охорони здоров’я заявив, що Україна вже отримала підтвердження на постачання 22 мільйонів доз вакцин проти COVID-19.

Україна отримала підтвердження на отримання 22 млн доз вакцин проти COVID-19, – Степанов

Про це повідомив очільник МОЗ Максим Степанов під час Всеукраїнського форуму “Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді“.

Для формування колективного імунітету необхідно, щоб провакцинувалися не менше 60% українців.  На сьогодні, ми маємо підтвердження постачання 22 млн доз вакцин проти COVID-19. Однак, залишається гостре питання, чи готові українці до вакцинації?”, – наголосив очільник МОЗ.

Саме тому, за словами міністра, одним із головних питань Форуму стала довіра українців до вакцинації та шляхи підвищення цієї довіри.

Степанов відзначив, що наші медики вже проходять відповідне навчання і до середини лютого будуть готові втілювати Дорожню карту вакцинації проти COVID-19. В цій карті детально прописано кожен етап, щоб оперативно адаптувати його під зміни епідемічних чи логістичних умов.

Нагадаємо, 5 лютого 2021 року Міністерство охорони здоров’я України отримало підтвердження щодо постачання 12 млн доз вакцин для профілактики COVID-19 виробництва компанії AstraZeneca та NovaVax. Постачання відбуватиметься починаючи з лютого 2021 року.

Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, як відбуватиметься запис на вакцинацію від коронавірусу.

До слова, в Україні вже ухвалили календарний план безкоштовної вакцинації населення від COVID-19: кого і коли будуть щеплювати.

Читайте також: Провал з вакцинацією “загрожує нацбезпеці не менше ніж телеканали кума Путіна“ – “ЄС“ Ірпінської міськради звернулася до Президента й РНБО

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...