Карантин, день 334. Мандрувати зможуть лише вакциновані від COVID-19

Автор: Марія Супрун
08:14 09.02

Європа не дасть можливості вільного мандрування не вакцинованим. Після початку вакцинації від COVID-19 Україна також вживатиме дзеркальних заходів щодо умов пропуску на свою територію невакцинованих громадян інших держав.

Карантин, день 334. Мандрувати зможуть лише вакциновані від COVID-19

Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю у межах форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді», що розпочався вчора у Києві.

Чи буде світ мандрувати? Це все залежить від нас, від людей. Тому що я впевнений, що Європа не дасть можливості вільного мандрування, якщо у тебе немає вакцинування. Якщо люди хочуть кудись поїхати – відпочити чи по роботі, треба буде вакцинуватися”, – сказав глава держави.

На запитання, чи пускатимуть в Україну невакцинованих іноземців, коли розпочнеться вакцинація, Зеленський зазначив, що наша країна повинна мати дзеркальні, паритетні відносини з іншими державами, особливо з сусідами – країнами Європейського Союзу.

Якщо вони будуть пускати з якимись штампами, паспортами чи підтвердженим вакцинуванням, то ми повинні робити те саме”, – зазначив президент.

В Україні для людей, які вакцинуються або які перехворіли на коронавірус, скасовуватимуться карантинні заборони. Вакцинація буде добровільною, але всі, хто працює в державному секторі і має багато контактів, повинні зробити щеплення.

Я вважаю, що всі люди, які працюють на державу, які отримують від держави кошти й які мають постійний контакт з людьми, вони не мають права відмовитись від вакцинації. Окрім тих, кому це протипоказано”, – наголосив Зеленський.

Раніше Зеленський пообіцяв показати приклад і вакцинуватися у прямому ефірі. Основні тези зеленського з відкриття форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді» читайте за посиланням.

Читайте також: Україна отримала підтвердження на отримання 22 млн доз вакцин проти COVID-19, – Степанов

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...