Напад із зеленкою на Порошенка: Печерський суд зобов‘язав поліцію зареєструвати провадження

Автор: Галина Ворона
16:56 03.09

Печерський районний суд м. Києва задовільнив скаргу на бездіяльність посадових осіб Печерського управління поліції ГУНПУ в м. Києві та зобов‘язав їх зареєструвати провадження щодо скоєння злочину проти державного діяча. Таку скаргу після нападу на п’ятого президента. лідера “Європейської солідарності” Петра Порошенка подав до суду його соратник по політсилі Віктор Кононенко.

Напад із зеленкою на Порошенка: Печерський суд зобов‘язав поліцію зареєструвати провадження

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив сам Кононенко.

Злочин “зеленої влади” проти п‘ятого Президента України Петра Порошенка є настільки очевидним, що навіть Печерський суд, який багато хто звинувачує в необ‘єктивності, не став це заперечувати”, – зауважив він.

З його словами, таким чином не лише “створюємо підстави для посилення покарання стосовно замовників, організаторів і виконавців цього злочину, але й підтверджуємо факт злочинної бездіяльності поліції, яка дозволила нападнику втекти”.

Рухаємося далі, доки покровителі у владі не почнуть «здавати» своїх «зелених тітушок», а суд не розставить всі крапки у вигляді справедливих вироків для замовників і організаторів цього злочину. Дякую всім! Без Вашої допомоги ми не змогли б зібрати стільки інформації про нападників! Разом ми сила!” – додав Кононенко.

Читайте також: Соратник Януковича Портнов програв справу проти партії Порошенка

Нагадаємо, 24 серпня у Києві з нагоди Дня Незалежності пройшов Марш захисників України, в якому взяли участь тисячі громадян, в тому числі і Петро Порошенко (ФОТО).  Під час заходу на п’ятого президента було скоєно напад — його облили зеленкою. Поліція вже затримала нападника.

Після нападу п’ятий Президент, лідер партії “Європейської Солідарності” Петро Порошенко звернувся до президента Володимира Зеленського.

У фракції “Європейської Солідарності” у Київраді вважають, що  інцидент із зеленкою – це провокація проти пам’яті Героїв Небесної Сотні. Крім того, згодом стало відомо, що нападник на Порошенка потрапив до реанімації.

Бездіяльність поліції у справі про напад на п’ятого Президента, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка оскаржили у суді.

Великий Київ у Google News

підписатися