Зеленський примудрився спаскудити День Незалежності – Геращенко

Автор: Марія Супрун
18:50 24.08.2021

Президент Володимир Зеленський примудрився спаскудити День Незалежності України. Цей день він зробив днем образ і принижень, кидаючи в парламент і суспільство теми розколу. А апофеозом огидності Банкової став провокатор, який під час Маршу ветеранів кинув в Петра Порошенка зеленку.

Зеленський примудрився спаскудити День Незалежності – Геращенко

Про це пише у Facebook народна депутатка, співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко.

За її словами, тільки Зеленський міг примудритися на військовому параді, в одному ряду із загиблими Героями, нагороджувати шоу бізнес. Крім того, він не запросив на військовий парад і урочистий прийом депутатів першого скликання.

Стільці зайняли слуги. А Коля Тіщенко навіть на пам’ятному фото біля ВР відтер своєю спиною Легенду України Мустафу Джемілєва“, – написала Геращенко.

Також вона повідомила, що Зеленський не запросив п’ятого президента України Петра Порошенка на жодні урочистості, а тільки врешті, після скандалу в соцмережах Банкова передала запрошення на парад за годину до початку.

В своїй промові той, хто чотири рази відкосив від Армії, забув згадати свого попередника, хоч Хрещатиком рухалася техніка, випущена і поставлена в ЗСУ за часів Порошенка. Тільки Зеленський міг додуматися скликати позачергове засідання в цей святковий і урочистий день і разом з олігархічними групами і слугами протягти в першому читанні закон про так званий великий герб. На шевронах нашої Армії – Тризуб, це наш герб, який в серцях воїнів. Але Зеленському все мало шоу і картинки“, – додала Геращенко.

Крім того, апофеозом огидності Банкової став провокатор, який під час Маршу ветеранів і волонтерів кинув в п’ятого президента зеленку.

За секунду після інциденту про це написали ТГканали Банкової, радісно розмістивши фото і відео засланих казачків. А « поліція діалогу» повела злодійкуватого зеленого ідіота, який спаплюжив цей день, десь в сторону Банкової. За гонораром?“, – обурюються депутатка “ЄС”.

Також вона додала, що військовий парад вона і соратники дивилися на Хрещатику, серед людей.

В мене погані новини для Банкової- під час виступу Зеленського Майдан мовчав. І якщо хто думає, що приниженням опонентів ви заробите чергові аплодисменти, як робили це в часи 95 кварталу – це помилка“, – підсумувала Геращенко.

Нагадаємо, Зеленський під час промови не згадав Януковича та промовчав про Порошенка.

Великий Київ у Google News

підписатися