Соратник Януковича Портнов програв справу проти партії Порошенка

Автор: Любава Лисичкіна
18:49 01.09

Політична партія “Європейська Солідарність” виграла справу за позовом Андрія Портнова про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування інформації.

Соратник Януковича Портнов програв справу проти партії Порошенка

Йдеться про заяву фракції у Верховній Раді VII скликання про передачу в управління Андрію Портнову телеканалу “NewsOne”, передає пресслужба політсили.

Відповідне рішення Верховний Суд ухвалив 18 серпня 2021 року.

“Суд відмовив Портнову у задоволенні позовних вимог, оскільки наведене у заяві фракції висловлювання “Передача українського телеканалу в руки втікача, соратника Януковича, який підозрюється у причетності до злочинів проти учасників Революції Гідності, окупації Криму та у державній зраді – ставить під загрозу національну безпеку України, невід’ємною частиною якої є інформаційна безпека” не містить складу правопорушення, яке є підставою для задоволення позовних вимог про захист честі та гідності”, – йдеться в заяві.

Крім того, Верховний Суд стягнув з Андрія Портнова на користь партії судові витрати по справі.

Нагадаємо, у квітні цього року суд відмовив Портнову в перегляді підручників з історії. У своєму позові Портнов заявляв, що у підручниках виклад нової історії з 2013 року (Розділ Революція Гідності) містить “ознаки спотворення інформації та подій, що мали місце у період 2013-2014 років, маніпулювання фактами та оцінками подій цього періоду“. 

Великий Київ у Google News

підписатися