Нападник на Порошенка потрапив до реанімації – депутат Погребиський

Автор: Любава Лисичкіна
22:56 26.08.2021

Особу, яка здійснила на напад п’ятого Президента України Петра Порошенка, доправили до лікарні з алкогольною інтоксикацією. До цього він знаходився у Печерському управлінні поліції.

Нападник на Порошенка потрапив до реанімації – депутат Погребиський

Про це в ефірі “Прямого” розповів депутат Київської міської ради, учасник АТО Олександр Погребиський.

“Є підтвердження, є відео, яке я записав, спілкування з лікарями. Лікарі кажуть, що Ілля поступив рано вранці сюди в лікарню з алкогольною інтоксикацією. Можливо, це і не була алкогольна інтоксикація. Але кажуть “з інтоксикацією”. Нам показали журнал, в якому є відповідний запис часу”, – розповів депутата Київради.

Він зауважив, що о першій ночі прибув до відділу поліції, щоб з’ясувати як проходить слідство і дізнався, що нападник перебуває у РУВС, а вже о шостій ранку його доправили до реанімації з алкогольною інтоксикацією.

“О першій ночі ми були з побратимами під РУВС для того, щоб дізнатися, чи справедливо відкрита стаття 346, хуліганські дії, які йому інкримінують, і як так сталося, що о першій ночі і після першої ночі він ще був в РУВС, а о шостій ранку він уже тут був з алкогольною інтоксикацією. Що вони там робили зі співробітниками поліції в РУВС, якщо людина тут була”, – зауважив Погребиський.

“Навіть фізично він не міг так швидко потрапити самостійно додому. При тому, що співробітники УДО, які його затримували, робили поверхневий огляд його, і вони кажуть, що там не було ні телефону, ні грошей, нічого. Тобто яким чином він тут опинився”, – додав депутат Київради.

Він підкреслив, що нападника дістали відразу до реанімації, а не просто до терапевтичного відділення.

“Людина з алкогольною інтоксикацією потрапила в лікарню, і не просто в терапевтичне відділення, а в реанімацію. Я не розумію, скільки вони там разом у відділенні випили алкоголю, щоб аж в реанімацію сюди потрапити. Просто вдумайтесь? Ось така історія”, – підсумував ветеран АТО.

Крім того, Погребиський оприлюднив на своїй сторінці у Facebook запис розмови з лікарем, де він  намагався з’ясувати місце перебування зловмисника.

Нагадаємо, бездіяльність поліції у справі про напад на п’ятого Президента, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка оскаржують у суді.

24 серпня у Києві з нагоди Дня Незалежності пройшов Марш захисників України, в якому взяли участь тисячі громадян, в тому числі і Петро Порошенко (ФОТО).  Під час заходу на п’ятого президента було скоєно напад — його облили зеленкою. Поліція вже затримала нападника. Але сьогодні відпустила навіть без повідомлення підозри.

Після нападу із зеленкою Порошенко отримав опік очей другого ступеня.

Великий Київ у Google News

підписатися