Між станціями метро “Теремки” і “Деміївська” запрацював човниковий рух

Автор: Галина Ворона
12:46 13.12.2023

Від сьогодні у підземці запустили човниковий рух поїздів станціями метро “Теремки” – “Деміївська”. На цій ділянці кожною із двох колій курсує поїзд з інтервалом 13 хв та 17 хв, в залежності від напрямку руху.

Між станціями метро “Теремки” і “Деміївська” запрацював човниковий рух Фото: БЖ
Світлодіодне освітлення

На станціях розмістили навігаційні матеріали, де зазначено режим роботи синьої лінії метро, а також графік човникового руху поїздів.

Пасажирам слід звернути увагу, що у тунелі між станціями “Либідська” та “Деміївська”, де власне ведуться ремонтні роботи, потяги не ходять. Між станціями метрополітену “Либідська” та “Деміївська” від сьогодні почав курсувати тимчасовий автобус.

Як повідомляє БЖ, зранку на станції “Деміївська” натовпу не спостерігалося – у потязі метро їхало до 30 людей. Також не було й великої кількості людей в автобусах, що дублюють “синю” гілку метро – вони ходять кожні кілька хвилин, напівпорожні.

За даними видання, “човниковий” маршрут не є надто зручним – інтервали в метро сягають 17 хвилин, а щоб дістатися “Либідської”, потрібно робити пересадку на автобус на “Деміївській”. Загалом така дорога займає більше часу, ніж дорога автобусом від “Теремків” до “Либідської”.

Читайте також: Калюжі на коліях і струмочки на стінах помітили на станції метро “Олімпійська” – що кажуть у підземці 

Нагадаємо, на час закриття станцій “синьої” гілки метро пасажирів перевозять 77 автобусів та 20 тролейбусів.

Як повідомляв “ВК”, шість станцій столичної підземки мали закрити з 9 грудня на пів року у  зв’язку з ремонтом перегінного тунелю на “синій” гілці метрополітену, але рух між станціями “Теремки” – “Деміївська” екстрено зупинили 8 грудня. Маршрути закритих станцій метро дублюватиме додатковий наземний транспорт – схеми. Після закриття метро на “Либідській” знову утворились натовпи пасажирів, як десятиліття тому. 

Наразі вже відомо, як місто виходитиме з дорожнього колапсу через підтоплення метро: появляться  дорожні патрулі, будуть перенесені зупинки громадського транспорту, пройде  зміна дорожніх знаків. Зокрема, вже на Либідській площі вже змінилась організація дорожнього руху, зокрема, створили на Васильківській виділену смугу для громадського транспорту. З 12 грудня змінюються маршрути автобусів № 2-М та тролейбусів № 12 – схеми.

Через закриття метро сьогодні вранці стався транспортний колапс на правому березі. 

Затоплення метро почала розслідувати прокуратура – мова про службову недбалість.

Великий Київ у Google News

підписатися