Прокуратура почала розслідувати справу про підтоплення метро: мова про службову недбалість

Автор: Любава Лисичкіна
19:25 08.12.2023

Справа щодо підтоплення тунелів на ділянці Київського метрополітену на Оболонсько-Теремківській лінії метро.

Прокуратура почала розслідувати справу про підтоплення метро: мова про службову недбалість Фото: ілюстративне
оренда квартири Київ

У  зв’язку з підтопленням тунелів Київського метрополітену розпочато досудове розслідування, повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.
 
Розпочато досудове розслідування за фактом службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст.367 КК України).
 
08 грудня 2023 року столична влада оголосила про зупинення руху поїздів на відрізку між станціями «Либідська» та «Деміївська» Оболонсько-Теремківської лінії метро. За попередніми даними, вказані обставини виникли у зв’язку з розгерметизацією тунелю та появою тріщин у його стінах, що призвело до підтоплення тунелю на вказаній ділянці метрополітену.
 
Під час досудового розслідування слідчими та прокурорами будуть досліджені обставини, які призвели до вказаних наслідків.

Також в межах слідства буде надано правову оцінку діям службових осіб КП «Київський метрополітен» і підрядних організацій, які споруджували перегінні тунелі між станціями «Деміївська» та «Либідська» в поймі річки Либідь.

Нагадаємо, сьогодні киянам повідомили, що від завтра на пів року закривають шість станцій столичної підземки у  зв’язку з ремонтом перегінного тунелю на “синій” гілці метрополітену, але рух між станціями “Теремки” – “Деміївська” зупинили вже сьогодні. Маршрути закритих станцій метро повинен дублювати додатковий наземний транспорт – схеми. На “Либідській” знову чекають натовпи пасажирів, як десятиліття тому

Великий Київ у Google News

підписатися