Закриття станцій «синьої» гілки метро: наразі пасажирів перевозять 77 автобусів та 20 тролейбусів

Автор: Вікторія Мілюта
18:26 10.12.2023

77 автобусів та 20 тролейбусів зараз курсують на маршрутах №2-М та №43-К, які дублюють закриту ділянку «синьої» гілки метрополітену.

Закриття станцій «синьої» гілки метро: наразі пасажирів перевозять 77 автобусів та 20 тролейбусів
оренда квартири Київ

Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації.

У місті були внесені зміни у роботу світлофорів для надання пріоритетного проїзду громадському транспорту на вулиці Васильківській та Голосіївському проспекті.

Також, завдяки посиленню маршруту № 50-К вдалося частково переорієнтувати потік пасажирів з Оболонсько-Теремківської лінії метрополітену на Святошинсько-Броварську.

Зараз фахівці працюють над терміновим запровадженням відокремленої смуги руху для громадського транспорту на Васильківській та Либідській площі. Рух відокремленою смугою планують організувати вже з понеділка, 11 грудня.

Читайте також:  Закриті станції та вестибюлі “синьої” гілки метро дозволили використовувати як укриття під час повітряної тривоги

Зазначимо, до завершення ремонтних робіт рух наземного транспорту організували за наступними маршрутами:

– тимчасовий автобусний маршрут загального користування № 2-М «Кібернетичний центр – станція метро «Теремки» – станція метро «Либідська», на якому працюють 77 автобусів з інтервалом руху 1 хв;

– тимчасовий тролейбусний маршрут № 43-К «Кібернетичний центр – станція метро «Либідська», на якому працюють 20 тролейбусів з інтервалом руху 3 хв.

В той же час автобусний маршрут № 38 подовжили до станції метро «Либідська». На маршруті працюють 5 автобусів з інтервалом руху 17 хв.

Через необхідність вивільнення додаткового рухомого складу для роботи маршруту № 43-К, рух тролейбусів № 50 «Вулиця Милославська – станція метро «Либідська» тимчасово припинили.

А на маршруті № 50-К тепер працює 10 тролейбусів з інтервалом руху 9 хв.

Нагадаємо, шість станцій столичної підземки від «Диміївської» до «Теремків» зупинили 8 грудня на пів року у зв’язку з ремонтом перегінного тунелю, який почав «протікати». Маршрути закритих станцій дублюватиме додатковий наземний транспорт. Після закриття метро на “Либідській” знову утворились натовпи пасажирів, як десятиліття тому. Затоплення метро почала розслідувати прокуратура – мова про службову недбалість.

Великий Київ у Google News

підписатися