Маршрути закритих станцій метро дублюватиме додатковий наземний транспорт – схеми

14:02 08.12.2023

Відсьогодні, 8 грудня, від станції метро “Теремки” до станції “Либідська” буде організовано рух наземного транспорту, що дублюватиме маршрути закритих станцій метро.

Маршрути закритих станцій метро дублюватиме додатковий наземний транспорт – схеми Фото: ілюстративне з відкритих джерел
оренда квартири Київ

Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Зокрема, буде організовано рух тимчасового автобусного маршруту загального користування № 2-М “Кібернетичний центр – станція метро “Теремки” – станція метро “Либідська”, на якому працюватиме 60 автобусів з інтервалом руху 1 хв.

А також тимчасового тролейбусного маршруту № 43-К “Кібернетичний центр – станція метро “Либідська”, на якому працюватиме 20 тролейбусів з інтервалом руху 3 хв.

Також шлях автобусного маршруту загального користування № 38 подовжується до станції метро “Либідська”. На маршруті працюватиме 5 автобусів з інтервалом руху 17 хв.

Через необхідність вивільнення додаткових тролейбусів для роботи маршруту № 43-К, рух тролейбусного маршруту № 50 “Вулиця Милославська – станція метро “Либідська” тимчасово припиняється.

На тролейбусному маршруті № 50-К “вул. Милославська – площа Дарницька” збільшується кількість рухомого складу, зокрема працюватиме 10 тролейбусів з інтервалом руху 9 хв. Посилення роботи цього маршруту дасть змогу частково переорієнтувати пасажиропотік з Оболонсько-Теремківської лінії метрополітену на Святошинсько-Броварську.

Нагадаємо, сьогодні киянам повідомили, що на пів року закривають шість станцій столичної підземки у  зв’язку з ремонтом перегінного тунелю на “синій” гілці метрополітену.

Великий Київ у Google News

підписатися