Зміни дорожнього руху на Либідській площі: схема

Автор: Любава Лисичкіна
13:03 09.12.2023

Рух розворотними кільцями на площі Либідській буде дозволено лише транспортним засобам, які здійснюють перевезення пасажирів за встановленими маршрутами.

Зміни дорожнього руху на Либідській площі: схема
оренда квартири Київ

До уваги киян та гостей Києва! Зміни в організації дорожнього руху на площі Либідській

Як повыдомили в МВС, у зв’язку з ремонтом тунелю станцій метро на ділянці “Деміївська” — “Теремки” та зі збільшенням навантаження на наземний громадський транспорт, тимчасово зміниться організація дорожнього руху на Либідській площі міста Києва.

Важливо!

  • Рух розворотними кільцями на площі Либідській буде дозволено лише транспортним засобам, які здійснюють перевезення пасажирів за встановленими маршрутами.
  • Для всіх інших транспортних засобів розворот організовано за маршрутом: вулиця Велика Васильківська — вулиця Ковпака — вулиця Антоновича.

Для здійснення контролю та регулювання дорожнього руху на кінцевих зупинках громадського транспорту будуть залучені додаткові екіпажі патрульної поліції.

Надалі будуть встановлені дорожні знаки, які дозволятимуть рух розворотними кільцями лише для громадського транспорту.

Як відомо, на пів року закривають шість станцій столичної підземки у  зв’язку з ремонтом перегінного тунелю на “синій” гілці метрополітену, але рух між станціями “Теремки” – “Деміївська” зупинили 8 грудня. Маршрути закритих станцій метро повинен дублювати додатковий наземний транспорт – схеми. На “Либідській” знову чекають натовпи пасажирів, як десятиліття тому

Крім того, прокуратура почала розслідувати справу про підтоплення метро: мова про службову недбалість.

Нваразі віж відомо, що місто виходитиме з дорожнього колапсу через підтоплення метро: появляться  дорожні патрулі, будуть перенесені зупинки громадського транспорту, пройде  зміна дорожніх знаків. 

Великий Київ у Google News

підписатися