На “Либідській” знову чекають натовпи пасажирів, як десятиліття тому: коли покращиться ситуація

Автор: Галина Ворона
16:59 08.12.2023

Останній робочий день тижня приніс неприємний сюрприз пасажирам громадського транспортну столиці. Екстрене закриття станцій “синьої” гілки метро спричинило небачене скупчення людей за зупинках громадського транспорту, які несподівано не змогли скористатись підземкою. Додатковий транспорт, який дублює маршрут метро, у столиці не змогли запустити так само екстрено.

На “Либідській” знову чекають натовпи пасажирів, як десятиліття тому: коли покращиться ситуація Фото: Пасажири Києва
оренда квартири Київ

Як повідомляє “Київпастранс”, наразі від станції метро “Теремки” до “Либідської” курсує 55 автобусів і 15 тролейбусів.

Перевізник обіцяє збільшити протягом найближчої години кількість одиниць наземного транспорту, що дублює маршрути закритих станцій метро, до 77 автобусів і 20 тролейбусів.

За словами транспортників, інтервал руху поїздів на цій лінії метро був близько 3 хв. Інтервал руху автобусів і тролейбусів буде не більшим.

Така кількість наземного транспорту зможе перевезти 14-15 тисяч людей на годину. До прикладу, метро на даній ділянці перевозило близько 12 тисяч людей на годину”, – зазначають у “Київпастрансі”.

Читайте також: У Шевченківському районі сталась аварія на насосній водопровідній станції – до чого готуватись киянам

Нагадаємо, сьогодні киянам повідомили, що від завтра на пів року закривають шість станцій столичної підземки у  зв’язку з ремонтом перегінного тунелю на “синій” гілці метрополітену, але рух між станціями “Теремки” – “Деміївська” зупинили вже сьогодні. Маршрути закритих станцій метро повинен дублювати додатковий наземний транспорт – схеми.

Великий Київ у Google News

підписатися