Кличко за останній рік став вдвічі популярнішим серед киян (РЕЙТИНГ)

17:41 03.08.2020

У рейтингу кандидатів на виборах мера Києва зі значною перевагою лідирує чинний голова міста Віталій Кличко. За нього готові віддати свої голоси 41,7% тих, хто визначився із вибором і має намір взяти участь у голосуванні. За даними соціологів, з серпня минулого року електоральна підтримка Кличка зросла майже удвічі.

Кличко за останній рік став вдвічі популярнішим серед киян (РЕЙТИНГ)

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг” протягом 26-27 липня 2020 року серед мешканців Києва методом телефонного опитування.

Інші кандидати мають значно меншу підтримку серед киян.

 Так, за шоумена Сергія Притулу проголосували б 11,6% питаних, за Ірину Верещук – 9,4%, за Андрія Пальчевського – 9,0%, за Олексія Гончаренка – 5,4%, за Олександра Попова – 4,5%, за Вадима Рабіновича – 3,5%, за Олександра Омельченка – 3,3%, за Андрія Іллєнка – 2,6%, за Віталія Нестора – 2,1%.

Не визначилися із вибором близько 8,5% опитаних. 

За даними соціологів, моделювання другого туру мерських виборів показало, що за умови виходу до нього Кличка та інших потенційних кандидатів, діючий мер отримав би перемогу.

У парі з Верещук з результатом – 64% проти 22%, у парі з Гончаренком – 68% проти 13%, з Пальчевським – 67% проти 20%, з Притулою – 63% проти 21%.

Від 13% до 20% киян ще не визначилися з вибором або ж не хочуть брати участь у голосуванні у зазначених комбінаціях другого туру мерських виборів.

Половина опитаних зазначили, що зовсім не стежили за останніми праймеріз у партії “Слуга народу”, де обирали кандидата на посаду мера Києва від цієї партії. 35% пригадали, що щось чули про цю ініціативу. Лише 14% заявили, що уважно слідкували за цим. Найбільше таких опитаних серед старших респондентів, виборців партій “Слуга народу”, “Перемога Пальчевського”, партії Шарія, “Опозиційна платформа – За життя” та “Європейська солідарність”.

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, за свіжими дослідженнями групи “Рейтинг”, вибори у Київраду виграє партія “Європейська солідарність”.

Про всіх потенційних кандидатів ви можете почитати у матеріалах “Великого Києва”:

  • Про Притулу – тут.
  • Про Гордона – тут.
  • Про Пальчевського – тут.
  • Про Березу – тут.
  • Про Верещук – тут.
  • Про Попова – тут.
  • Про Добкіна – тут.
  • Про Іллєнка – тут.
  • Про Кучеренка – тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...