Екс-глава МОЗ Степанов запідозрив у Арестовича психічне захворювання. Той сказав, що “АТО – це курорт для хлопчиків”

11:41 15.09

Колишній очільник Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов запідозрив психічне захворювання у радника глави Офісу президента, спікера української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Олексія Арестовича, який у 2017 році сказав, що “АТО – це курорт для хлопчиків”, та і зараз славиться своїми перлами.

Екс-глава МОЗ Степанов запідозрив у Арестовича психічне захворювання. Той сказав, що “АТО – це курорт для хлопчиків”

Про це Степанов написав на своїй сторінці у Facebook та опублікував те саме інтерв’ю 2017 року.

“З медичної точки зору у даної особи є підозра на психічне захворювання. З політичної – цей суб’єкт немає жодного морального права бути спікером ТКГ. За 7 років війни загинуло більше 15 тисяч людей. І ось такі спікери і радники ганьблять їхню пам’ять і Україну в цілому”, – написав Степанов.

За його словами, хоч інтерв’ю і давнє, але “такі клінічні випадки не мають терміну давності, з роками хвороба лише прогресувала”.

“Мені цікаво, якими ще перлами має вразити нас це чудо, щоб у владі зрозуміли, що він токсичний абсолютно профнепридатний шкідник?!Впевнений, наші військові залюбки проведуть екскурсію актору Арестовичу по найспекотнішим «курортам» Донбасу”, – додав Степанов.

Нагадаємо, раніше  радник ОП Арестович на прохання писати українською послав на х*й”.

Крім того, Арестович потрапив у скандал через сексизм, хамство й агресію. Згодом Офіс президента закликали відреагувати на поведінку свого офіційного речника.

А ще спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович вважає, що Україна на відміну від Росії має право називатися Руссю.

Великий Київ у Google News

підписатися